Hakkımızda

Hikayemiz..

Web Kapısı 2013 yılında ilk ‘ Bursa Sosyal Medya Danışmanlık’ olarak gün yüzüne çıkmıştır. Bursa’da kurulan firmamız bugüne Türkiye’nin bir çok şehrinde, kamu kurumlarından, şirketlere, sivil toplum kuruluşlarından sosyal platformlarına kadar destek vermiştir. 2017-2018 yıllarında oyun sektörüne giren firmamız döviz kurlarından etkilenmek istememesinden ötürü yazılım tabanlı çalışmalara devam etmiştir. 2018 itibariyle artık faaliyetlerine Web Kapısı ismiyle devam eden firmamız artık sadece Bursa genelinde değil, Türkiye’den Avrupa’ya ve Asya kıtasına kadar şu anda yüzlerce müşterisiyle geniş bir portföy yelpazesine sahiptir.  

Müşterilerimize her zaman yaklaşımımız realist olma tabanlıdır. Şirketlerin kurumsal ihtiyaçlarını varsayımlar üzerinden konuşarak, gerçekte olabilecekler karşısında konuşarak çözmeye çalışırız. Müşterilerimizin kapasitelerine göre yapabileceğimiz en uygun çalışmaları kendilerine sergileriz. Akabinde yine müşterilerimizle beraber işe koyuluruz. Her yaptığımız işte kendilerini haberdar ederiz ve sonuca beraber ulaşırız.

Çalışma Sistemimiz...

Çalışmalarımızın tamamını çevrimiçi portallarda uygulamaktayız. Müşterilerimiz ile ekran paylaşımı yaparız ve doğruya beraber karar veririz.

Sorularınız mı Var?

Pandemi dönemi nedeniye, bir süre iş yeri ziyaretlerine ara verdiğimizi üzülerek belirtmeliyiz. Bizlerle dilediğiniz zaman e-posta ve telefon yoluyla ulaşarak detaylı bilgi alabilirsiniz. Sizlere yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.

Başa dön